آژانس آتورایگل

ویزای الکترونیکی آذربایجان (باکو)

ویزای الکترونیکی آذربایجان

ویزای الکترونیکی آذربایجان (باکو) با ارزان ترین قیمت و فوری اخذ می شود

 

ویزای الکترونیکی آذربایجان:

یک خبر خوب برای شهروندان ایرانی!!

از دهم ژانویه ۲۰۱۷ دولت آذربایجان اقدام به صدور ویزای آنلاین (ویزای الکترونیکی) برای شهروندان ایرانی نموده است. بنابراین ایرانیان دیگر نیازی به مراجعه حضوری به سفارت و استادن در صف های طویل برای اخذ ویزای آذربایجان را ندارند. جهت اخذ ویزای الکترونیکی آذربایجان ابتدا میبایست اسکن گذرنامه (دارای حداقل ۶ ماه اعتبار) ، یک قطعه عکس رنگی زمینه سفید و اطلاعات هتل محل اقامت را به همراه داشته باشید و با مراجعه به وب سایت evisa.gov.az برای اخذ ویزای الکترونیکی آذربایجان ثبت نام نمایید. از آنجایی که زبان فارسی برای این سایت به صورت رسمی وجود دارد، میتوانید زبان سایت را به فارسی تغییر دهید.

 

انواع ویزای الکترونیکی آذربایجان:

– ویزای توریستی
– ویزای ترانزیت سینگل
– ویزای ترانزیت دبل
– ویزای سه ماهه

 

ویزای آذربایجان توریستی :

– این ویزا تا 3 ماه اعتبار دارد و شما اجازه اقامت تا یک ماه را در این کشور خواهید داشت. در مورد ویزای توریستی آذربایجان حتما در نظر داشته باشد که بعد از ورود به این کشور و در صورتی که قصد اقامت بیشتر از ۷۲ ساعت را دارید، باید حتما اقدام به ثبت کنید. در غیر این صورت در هنگام خروج از کشور جریمه خواهید شد.

 

ویزای آذربایجان ترانزیت سینگل و دبل :

– مدت اعتبار این دو ویزا از تاریخ صدور حداکثر تا ۳۰ روز میباشد. مدت اقامت در آذربایجان حداکثر تا ۵ روز مجاز است.

 

ویزای آذربایجان سه ماهه :

– این ویزا به دو صورت «یک بار ورود» و «دوبار ورود» صادر می‌شود و مسافر می‌تواند ۳ ماه از زمان صدور ویزا، در کشور آذربایجان اقامت داشته باشد.

 

مدت زمان لازم برای صدور ویزای الکترونیکی آذربایجان:

– ۷ تا ۱۰ روزکاری